منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - چهارشنبه ٢۱ تیر ۱۳٩۱

 کاپیتان شجاع و ازخودگذشته 

این کاپیتان از جان گذشته!! در سوم جولای سال 1988 ، طی عملیاتی متهورانه و جوانمردانه ، یک فروند (هواپیمای جنگی حامل کلاهک هسته ای مسافربری!! ایرانی)را با 290 مسافر تعلیم دیده برای جنگ های هسته ای را بر فراز خلیج فارس ، هدف قرار داد

 


ویلیام راجرز در ماه دسامبر سال 1938 در فورت وورث( واقع در ایالت تگزاس آمریکا) متولد شد. گرچه او یکی از ده ها عضوِ خاندانِ راجرز است که لباس افسری نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا به تن کرد و به عنوان ژنرال چهارستاره ، بازنشسته شد ، اما  تنها راجرزی است که افتخار اعدام 290 تروریستِ غیر نظامی!! را در عرض کمتر از یک دقیقه دارد و به خاطر این شجاعت بی نظیر ، مدالِ لژیون لیاقت نیز دریافت کرده است.

کاپیتان ویلیام سی راجرز ( که در خاندانِ ژنرال های راجرز به ویل راجرز سوم شهرت دارد) از سال 1978 تا سال 1989 فرماندهی ناو جنگی یو اس اس وینسنس را بر عهده داشت.  

این کاپیتان از جان گذشته!! در سوم جولای سال 1988 ، طی عملیاتی متهورانه و جوانمردانه ، یک فروند (هواپیمای جنگی حامل کلاهک هسته ای مسافربری!! ایرانی) را با 290 مسافر تعلیم دیده برای جنگ های هسته ای ، بر فراز خلیج فارس ، هدف قرار داد و در کمتر از یک دقیقه ، تمامی 290 تروریست تعلیم دیده ی!! ایرانی را (که 66 نفر آنان کودکان زیر 10 سال یودند) قطعه قطعه نمود.

  کاپیتان ویلیام سی راجرزسوم در پایان خدمت خود به‌خاطر رفتار بسیار شایسته و انجام خدمات برجسته بین تاریخ آوریل ۱۹۸۷ تا مه ۱۹۸۹ به عنوان افسر فرماندهٔ ناو وینسنس به دریافت مدال( لژیون لیاقت) از دستان رییس جمهور وقت آمریکا مفتخر شد.

این ژنرال پرافتخار آمریکایی ، امروز در سن 74 سالگی ، مشغول حال و حول بوده و مدال لژیون لیاقت خود را به دیوار اتاقش نصب نموده است. هیچ آدم فضولی هم تا به حال بابت اعدام 290 تروریست!! از وی سوالی نپرسیده است.

بی شک ، نه تنها خاندانِ ژنرال پرور راجرز ، بلکه بشریت به وجود چنین جنگجویان جوانمرد!! و بی باکی!! افتخار می کند.

 

منبع: مشرق نیوز

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>