منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - پنجشنبه ٢٢ تیر ۱۳٩۱

مرگی دردناکتر از رحلت پیامبر اسلام(ص)

 مفتی وهابی اظهار داشت که مرگ ولیعهد برای ما جانسوزتر و دردناکتر از رحلت پیامبر (ص) است.

 به گزارش سرویس دینی جام نیوز،علی الربیعی مفتی تندرو وهابی پس از اعلام خبر مرگ نایف بن عبد العزیز، در صفحه توئیتر خود نوشت که مرگ ولیعهد برای ما جانسوزتر و دردناکتر از رحلت پیامبر (ص) است


علی الربیعی، که استادی دانشگاه را یدک می کشد به مواضع و دیدگاه‌های افراطیش و حمله مستمر به شیعیان اثنی عشری و بویژه شیعیان عربستان معروف است و شیعیان را فرقه‌ای ضاله و کافر می‌داند.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت:

(پیامبر (ص) هنگامی‌که از دنیا رفتند، ملتش می‌دانستند که پس از وی چه اتفاقی رخ می‌دهد اما ما نمی‌دانیم پس از نایف چه برسرمان خواهد آمد.)

مرگ ولیعهد سعودی در حالی اعلام شد که او تنها 8 ماه در این منصب قرار داشت و یکم آبان‌ماه گذشته پس از اعلام مرگ سلطان بن عبد العزیز ولیعهد سابق بر اثر سرطان، وی جانشین سلطان شد تا همچون وی به سرنوشت بردارش دچار شده و پادشاه نشده از دنیا برود.

با مرگ نایف و بیماری عبد الله، پادشاه عربستان جنگ قدرت بین شاهزادگان سعودی که برای رسیدن به قدرت تقلا می‌کنند، تشدید خواهد شد و چه بسا این نزاع علنی هم شود.

لازم به ذکر است شاهزاده نایف دستور مستقیم اعدام 18 تن از هموطنانمان در طول دو ماه گذشته را صادر کرده بود. او عامل پشت پرده بسیاری از اقدامات علیه شیعیان عربستان سعودی بود. وی در پرونده های مختلف علیه شیعیان در سراسر جهان و به ویژه در عراق نیز تحرکات بسیار زیادی داشت.

َ

منبع :جام نیوز

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>