منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - یکشنبه ٢٥ تیر ۱۳٩۱

آموزش توهین به پیامبر اسلام(ص) توسط مک دونالد

 یکی از شعبه های رستوران زنجیره ای مک دونالد در اقدامی زشت و شنیع با طراحی و توزیع یک نوع اسباب بازی اقدام به توهین به پیامبر اسلام(ص) کرد.به گزارش سرویس دینی جام نیوز، اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی از آن است که یکی از شعبه های رستوران زنجیره ای مک دونالد در اقدامی زشت و شنیع، ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را مورد اهانت قرار داده است.


رسانه های سعودی ضمن اعلام این خبر افزودند:

 (مک دونالد در شعبه خود در شهر طائفیک عروسک اسباب بازی تولید کرده تا آن را به کودکانی که به همراه خانواده های خود به این رستوران می آیند، هدیه بدهد. این اسباب بازی به گونه ای ساخته شده که عروسک پای خود را بر روی نام مبارک رسول الله (ص) قرار می دهد.)

گفتنی است این اقدام مک دونالد در حالی انجام شده که در برخی شهرهای عربستان سعودی در اعتراض به این کار، حرکت و فعالیتی آغاز شده تحت عنوان (از پیامبر خود حمایت کن و با هم از پیامبر حمایت کنیم)

در این میان موجی از اعتراضات برای تحریم رستوران مکد ونالد در فضای مجازی عربستان سعودی آغاز شده است. بسیاری از کاربران این پرسش را مطرح می کنند که چگونه وزارت بازرگانی و اداره گمرک سعودی به این کالا اجازه ورود به خاک عربستان را داده است؟!

این کاربران خواستار برخورد شدید با شرکت مک دونالد و تحریم این شرکت و نیز پلمپ شدن شعبه های این رستوران در سراسر عربستان سعودی شده اند.

 

منبع :جام نیوز

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>