منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - پنجشنبه ٥ امرداد ۱۳٩۱

سری فیلم های هری پاتر

رواج جادوگری بین کودکان

 یکی از ترفند های خطرناک دستگاه شیطانی فراماسونری برای اجرای اهدافش، تلاش برای انس دادن انسان ها (به خصوص کودکان) با سحر، جادو و تعالیم شبه کابالایی می باشد. قبل از ارایه ی توضیحات بیشتر در این زمینه، توجه شما را به بحث های مقدماتی زیر جلب می کنیم:


در تمام ادیان الهی، سحر و جادوگری نکوهش شده است و جزء امور ممنوعه می باشد در دین اسلام نیز احادیث و روایات بی شماری از معصومین (ع) پیرامون ممنوعیت سحر بیان شده است.

برای نمونه در این زمینه می توان به حدیث زیر از امام صادق (ع) به نقل از جد بزرگوارشان حضرت علی (ع) اشاره کرد:

 ( مَنْ تَعَلَّمَ شَیْئاً مِنَ السِّحْرِ قَلِیلًا أَوْ کَثِیراً فَقَدْ کَفَرَ وَ کَانَ آخِرَ عَهْدِهِ بِرَبِّهِ وَ حَدُّهُ أَنْ یُقْتَلَ إِلَّا أَنْ یَتُوبَ- هر کس چیزی از سحر بیاموزد، زیاد باشد یا کم، کافر شده است و سرانجام کارش  با  خدایش  است؛  و  حدش  این  است  که  کشته  شود،  مگر  اینکه توبه کند)

این حدیث خود به روشنی نشان می دهد که جادوگری گناه بسیار بزرگی است و حکم سنگینی دارد.

اما در جهان امروز که ارزش ها دگرگون شده است و همه چیز به صورت وارونه معرفی می گردد، کتاب ها و فیلم های زیادی در مدح و ستایش جادوگری نوشته  و  ساخته  می شود.  متأسفانه  مخاطب  بسیاری  از  این  کتاب ها  و فیلم ها، کودکان هستند.

بدین ترتیب بسیاری از کودکان از دوران خردسالی با سحر و  جادوگری  آشنا می شوند و با توجه به این که در آنان رشد شناختی کامل نیست.

 بسیاری از آن ها آرزو می کنند که ای کاش  به جای قهرمان  کتاب ها  و  فیلم ها  بودند  و می توانستند هر چیز که می خواستند برای خود مهیا کنند.

متاسفانه امروزه بازار بسیاری از این کتاب ها و فیلم ها بسیار داغ است و بعضی از آن ها در زمره ی پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار دارند.

از جمله ی این کتاب ها و فیلم ها می توان به علی بابا و چهل دزد بغداد، علاءالدین و چراغ جادو و هری پاتر و شرک اشاره کرد.

 در بین کتاب ها و فیلم های مذکور، هری پاتر هم از نظر میزان فروش و هم از نظر میزان تأثیر، موقعیت ویژه ای دارد

 

 

داستان های هری پاتر که در زمره پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار گرفتند

داستان های هری پاتر در زمره ی پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار گرفته و از آن انیمیشن ها و فیلم های زیادی ساخته شده است.

 شهرت این مجموعه داستان ها به حدی است که کتاب ها و فیلم های هری پاتر از نظر  درآمدزایی  نیز  در  بین  درآمدزاترین  کتب  و  فیلم های  تاریخ،  جای گرفته اند.

در این بین،  شواهد  مهمی  وجود  دارند  که  نشان  می دهند  داستان های هری پاترواضحاً در جهت اهداف شیطانی فراماسون ها و صهیونیست ها تولید شده اند. از جمله ی این شواهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تعالیم جادوگری که هری پاتر به کرات  از  آن ها  بهره می برد، قرابت بسیار زیادی با تعالیم شیطان پرستی و همین طور کابالا دارد.

به طوری که علایم و وسایل و عباراتی که در جادو گری به کار برده می شوند، عمدتاً همان علایمی هستند که در کابالا و شیطان پرستی به کار می روند.

 از جمله ی این علایم می توان به علامت های الحادی چون ستاره ی شش گوش،  و ... اشاره کرد که در شیطان پرستی، تعالیم کابالا (و تعالیم فراماسونری که برگرفته از تعالیم کابالا است)، و نیز تعالیم جادو گری به خصوص جادوگران شیطانی مشترک  است.

  بدین ترتیب  می توان  چنین  دریافت  که  فیلمی  که از  جادوگری حمایت  می کند،  از  تعالیم  مشابه  مانند شیطان پرستی و ... نیز حمایت می کند.

2- الهه ی جادوگری  و خدای جادوگران، است. این الهه (که حتماً در قسمت های قبلی مقاله با آن آشنا شده اید)، برای شیطان پرستان، کابالیست ها و فراماسون ها نیز مقدس بوده و نماد شیطان می باشد.

بنابراین گروه های جادوگری  نیز،  به مانند شیطان پرستان،   کابالیست ها   و   فراماسون ها،  شیطان   ر ا  تقدیس می کنند.

با این اوصاف می توان گفت که فیلم هری پاتر نیز که به ترویج جادوگری می پردازد، عقاید شیطان پرستی و فراماسونری را به صورت  غیر مستقیم  ترویج  می نماید؛  چرا  که  این  گروه ها  نیز  همانند گروه های جادوگری، به خدای جادوگران اعتقاد دارند.
 

 

 

همان طور که ملاحظه می فرمایید خدای جادوگران نیز می باشد. قبلا اشاره کردیم که شیطان پرستان, کابالیست ها و ماسون ها نیز خدای جادوگران را تقدیس می کنند.

 

3- تعالیم  جادوگری  چه  از  نوع  خوب  و  چه  از نوع بد ، همگی برپایه ی تفکرات الحادی و جاهلی  شکل گرفته اند و پذیرفتن این تعالیم، مستلزم نفی مذهب است.

 بنابراین کودکانی که در کودکی به جای آموختن کتب الهی و تعالیم مذهبی، فنون و تعالیم الحادی را در داستان ها می آموزند، زمینه ی مستعدتری برای پذیرش کفر و الحاد در دوران بزرگسالی خواهند داشت.

بدین ترتیب همان طور که ذکر شد، گروه های جادوگری ، هم شیطان پرستی و هم تعالیم جاهلی و الحادی  را ترویج می کنند

 

4-تعالیم  الحادی  کابالا  که  سرمنشأ  تفکر فراماسونری است،شباهت بسیار  زیادی  با  جادوگری  داردبنابراین  هنگامی  که  از طریق  داستان هایی  مانند هری پاتر،  جادوگری  ترویج می شود،

عملاً تعالیم ماسونی کابالا نیز رواج می یابد و بدین ترتیب ذهن کودکان  برای  پذیرش  تعالیم  فراماسونری  در  دوران  بزرگسالی،  آماده تر می گردد.

 

5- در داستان های هری پاتر از نماد های فراوانی استفاده شده است که بسیاری از آن ها در گروه های مخفی، ماسونی و صهیونیستی نیز استفاده می شوند.

برای مثال، سنگ فیلسوفان  که نام یکی از داستان های هری پاتر است، دارای مفاهیم  کابالایی  و  ماسونی  است؛  زیرا  نماد  سنگ  فیلسوفان،  ستاره ی شش گوش  می باشد که قبلاً پیرامون مفاهیم الحادی و ماسونی آن مفصلاً بحث کردیم.

از سوی دیگر، لباس های سیاه رنگهری پاترو دوستانش نیز کاملاً مشابه لباس های افرادی است که در گروه های مخفی  و  ماسونی  مانند (Skull & Bones) و ...  فعالیت  می کنند. 

 این مثال ها، بخشی از حرکت های مخفیانه و شیطانی است که در جهت زیبا جلوه دادن نماد های مخفی و ماسونی در داستان های هری پاتر صورت می گیرد.
 

 

هری پاتر و سنگ فیلسوفان. نام یکی از داستان های هری پاتر توجه کنید که نماد سنگ فیلسوفان, Hexagram است که یک نماد کاملا الحادی و ماسونی است.

 بدین ترتیب همان طور که ملاحظه فرمودید، گسترش کتاب ها و داستان هایی همچون  هری پاترنیز  تحت  نفوذ  تشکیلات  جهانی  فراماسونی انجام شده است 

 هدف از آن، تهاجم به ذهن پاک کودکان و جذب کردن آنان به سمت تعالیم الحادی، شیطانی و ماسونی در آینده می باشد؛ وگرنه یک نویسنده ی   آماتور و   یک   داستان   بی محتوا   و   ضعیف،   به   هیچ   عنوان نمی توانستند به چنین شهرت جهانی دست یابند.

بنابراین چه خوب است که فرزندان و کودکانمان را با داستان های ناب و اصیل ایرانی و اسلامی بپرورانیم و ذهن آنان را از کودکی، در جهت تعالیم الهی سازمان دهیم.

یقیناً این کار می تواند سلامت روحی کودکان امروز و جوانان فردای جوامع اسلامی را تأمین نماید و آنان را در ساختن آینده ای روشن برای دنیای اسلام، آماده کند.

منبع :وعده صادق

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>