منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - دوشنبه ۱٩ تیر ۱۳٩۱

ناجیه غلامی

 

ناجیه غلامی یکی از مجریان افغان بخش خبری تلویزیون فارسی بی بی سی است. وی در سال ۱۹۸۱ میلادی در افغانستان متولد شد و به همراه والدینش در سن سه سالگی به شهر مشهد مهاجرت کرد. وی اولین‌بار در ۲۰۰۱ حرفهٔ خبرنگاری را بهعنوان گزارشگر بی‌بی‌سی در شهر مشهد شروع کرد


 

او نخستین کسی بود که موفق شد مجوز رسمی خبرنگاری را جهت کار در بی بی سی اخذ کند. سپس او به بریتانیا مهاجرت نمود و از زمان شروع به کار بخش فارسی بی بی سی در ۱۴ ژانویه ۲۰۰۹ به مجری‌گری در بخش‌های خبری پرداخت.

تجاوز به ناجیه غلامی مجری

رسوایی های اخلاقی فرناز قاضی زاده پس از بهایی شدن او و همسرش ،‌ تجاوز صادق صبا به پونه قدوسی و کلاهبرداری از اشرف پهلوی و فرح دیبا آخرین رسوایی های شبکه بی بی سی فارسی بود. اما گویا اینگونه فسادهای اخلاقی در این شبکه پایان ناپذیر است. جدیدترین اینگونه اتفاقات در شبکه بی بی سی فارسی جدایی همسر ناجیه غلامی از وی است که به دلیل افراط در روابط ناسالم و غیر اخلاقی ناجیه با شماری از کارکنان این شبکه صورت گرفته است

 مسیحی شدن ناجیه غلامی

زمان زیادی از انتشار خبر رابطه نامشروع ناجیه غلامی با(آصف معروف) برای در اختیار قرار دادن سوالات آزمون بی بی سی فارسی نگذشته است که جدیدترین خبر حاکی از مسیحی شدن این مجری بی بی سی فارسی است.

 وی طی سالهای 2005 تا 2007 میلادی فسادهای اخلاقی‍اش در زمانی که دوره های آموزشی بی بی سی را می گذراند، با افرادی به نامهای مهرداد، مزاری و بهروز آفاق (عنصر بهایی که تعدادی از کارکنان بی بی سی فارسی را بهایی کرد) آغاز شد.

 بر اساس این گزارش مسیحی شدن ناجیه غلامی در حالی است که پیش از این فرناز قاضی زاده مجری دیگر این شبکه به همراه هسرش بهایی شده بودند.

 

 منبع : ویکی پدیا و بولتن نیوز و وطن امروز

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>