منتظران مهدی (شیعیان ضد ماسون)
مذهبی و تاریخی و فرهنگی
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: ضد ماسون - دوشنبه ۱٩ تیر ۱۳٩۱

صادق صبا

صادق صبا (متولد رشت) روزنامه‌نگار ایرانی و مدیر رادیو، تلویزیون و وب‌گاه بی‌بی‌سی فارسی است. کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد را از انگلستان و دکترای خود را از مدرسه اقتصاد لندن دریافت کرده و ۲۰ سال است که در بی‌بی‌سی کار می‌کند.


صادق صبا در کنار سیما علی نژاد در سال ۲۰۰۹ میلادی

فعالیت‌ها

 صبا در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۰ در پی مصاحبه بهمن کلباسی با باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده ملاقاتی کوتاه با اوباما داشت و از آن به (بزرگ ترین اتفاقاتی که ممکن است در حیات هر رسانه معتبری در جهان رخ دهد) تعبیر می‌کند.

 صادق صبا و روابط دختران و پسران در بی بی سی فارسی

این اطلاعات را کارکنان بی بی سی داده اند . اقای کاف . م از شرایط زندگی روزنامه نگاران و جوانهای فریب خورده این دستگاه استعماری میگوید . در بی بی سی یک راهنمای مثلا اخلاقی است که نزدیک به چهل صفحه است که قانون اساسی این دستگاه محسوب میشود.هر کارمندی باید مو به مو مفاد آن را اجرا کند. این جوان که از دوره های کارآموزی بی بی سی جذب شده می نویسید.حتی برای اینکه در فیس بوک باشی یا نباشی وبلاگ بزنی یا نزنی و در ان چه بنویسی را همین مرامنامه معلوم میکند.

آقای کاف .م در بخش دیگری از اطلاعات خودش برای ما نوشته ،روابط خصوصی دختران و پسران در بی بی سی فارسی را صادق صبا تعیین میکند!؟ در لندن هزینه ها بالاست و برای همین بسیاری از دختران و پسران که جذب شده اند حتی بدون اینکه نسبت و علاقه ای بهم داشته باشند با نظر صادق صبا ! به طور مشترک در خانه های که با پول ناچیز بی بی سی اجاره کرده اند زندگی را سر میکنند.

هیچ اعتراضی قابل قبول نیست چرا که بلافاصله ویزای کار و اقامت شما در انگلیس با مشکل مواجه میشود . اینها فقط بخشی از اطلاعاتی است که فریب خوردگان دستگاه خبرپراکنی استعمار پیر افشا کرده اند

خدایا شر دشمنان این ممکلت را به خودشان برگردان

منبع : ویکی پدیا و جام نیوز و ...

 

 

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


>