پیامبر کشتی گیر

(او کارش کلاهبرداری بود و حتی از سر برادر خود هم کلاهبرداری کرده بود ،تا اینکه دایی یعقوب از او کلاهبرداری می کند و او بالاخره از حقه بازی خود خسته می شود!)

کشیش صفا حتی به این هم بسنده نکرد و مدعی شد که وقتی فرشته خدا به سراغ یعقوب می آمد، او با فرشته درگیر می شد و با او کشتی می گرفت!

شایان ذکر است که کشیش مذکور برای آنکه نشان دهد تنها مسیح قابل اعتماد است، به تمام پیامبران الهی توهین می کند و آنها را انسان هایی مشکل دار معرفی می کند.

منبع :جام نیوز

/ 2 نظر / 17 بازدید
مهدی

با سلام طبق نوشته های عهد عتیق و تورات و انجیلی که فعلا در دست مسیحیان و یهودیان است موضوع از این هم بدتر است: در تورات در سفر پیدایش (اولین جلد تورات و اولین جلد کتاب مقدس) داستان کشتی گرفتن حضرت یعقوب با خدا آمده و در آنجا آمده که حضرت یعقوب ران خدا را میگیرد و میگوید تا مرا پیامبر نکنی رهایت نمیکنم و خدا برای اینکه آبروریزی نشود او را ژیامبر میکند (سفر پیدایش - باب سی و دوم - شماره های 24 الی 31)

مهدی

خلاصه کتاب دروغینی به نام کتاب مقدس شامل دو بخش عهد عتیق و عهد جدید که ژنج جلد اول آن را تورات و چهار جلد اول عهد جدید را انجیل میگویند مشتمل بر دروغهای زیادی راجع به خدا و انبیا است که بیان آنها مطلب را طولانی میکند ولی به عنوان مثال: به حضرت نوع ع تهمت شرابخواری و عریان شدن میدهد (سفر پیدایش - باب نه - ش 20 و 21) به حظرت لوط ع تهمت زنا با دخران خودش را میدهد (سفر پیدایش - باب نوزده - ش 30 تا 38) تهمت حقه بازی حضرت یعقوب ع در پیامبر شدن (سفر پیدایش - باب بیست و هفت) تهمت زنای حضرت داود ع با زن شوهردار (دوم سموئیل - باب یازده) تهمت بتخانه سازی به حضرت سلیمان ع (اول پادشاهان - باب یازده - ش 1 تا 10) این سخنان به نام دین مطرح میشود!! آیا اگر دین این است که در تورات و انجیل آمده ارزش توجه دارد؟ الهم عجل لولیک الفرج