مزدوران بی بی سی ( مزدوران ریز)

 حکایت پور ابراهیم شنیدنی است بعد از شکست عشقی و باقی مسایل حواشی ان رو به دیار غربت می آورد و البته در این زمان شرایط نابسامان روحی او فرصتی مناسب را برای همکار فرصت طلبش فراهم میکند تا او را جذب سرویس جاسوسی انگلیس بی بی سی فارسی کند.

 خبر دیگری هم از داخل بی بی سی داده اند که دخترک بزک کرده این روزهای بی بی سی نگین شیر اقایی بالاخره برگ سبز لازم را گرفته و با فرستادن همسرش سام فرزانه در هیبت جدید ! به واشنگتن به طور کامل در خدمت بی بی سی فارسی است .

برایمان جالب است در حالیکه بی بی سی عربی برای احترام به مخاطبانش از گویندگان محجبه استفاده میکند بی بی سی فارسی با عریان کردن و بزک کردن گویندگان و مجریان زنش دنبال چیست ؟

 ندا دهقانی

ندا دهقانی که این روزها خودش را در رادیوی بی بی سی ندا سانیچ معرفی میکند !! خانم دهقانی صاحب وبلاگ چرکنویساست اگر بخواهید جریان راه یافتنش به مجموعه مزدوران بی بی سی فارسی را بدانید باید از مسیر دوست پسرش سینا مطلبی حرکت کنید !

البته این مزدوره که تا چند سال قبل در روزنامه های زنجیره ای و این اواخر هم درسایت خبرگزاری میراث فرهنگی قلم می زد با کمک دوست متاهلش مطلبی راهی بوش هاوس شد .البته هنوز معلوم نیست چرا نام مستعار انتخاب کرده ، شاید ننگ مزدوری بیگانه برای خانواده اش و وجدانش گران تمام شده.

 علی همدانی

اسمش علی قدیمی است ولی خود را همه جا علی همدانی معرفی میکند.این بخش از اطلاعات مربوط به این مزدور را یک هموطن با نام دانای کل برای ما فرستاده خودتان بخوانید

درباره یکی از تهیه کنندگان بی بی سی فارسی که همه جا خود را به نام علی همدانی معرفی می کند ولی اسم واقعی او علی قدیمی است. نباید گذاشت با نام مستعار آب خوش از گلویشان پایین برود.

 علی قدیمی از وبلاگنویسان بود که اول با مشارکتی‌های طرفدار معین (علی پیرحسین لو) بر خورد. بعد با ثبت نام در مرکز رسانه با معصومه ناصری آشنا شد، و همچنین ندا دهقانی، بعد از حضور در جلسات وبلاگی آنها با گروه اپوزیسیون خارج از کشور که در صدد راه اندازی تلویزیون بی بی سی فارسی بودن متچ شد. برای همین به سفر معروف ترکیه دعوت شد. و در آنجا آموزش های لازم دید.

بعد از بازگشت به ایران علی قدیمی با پرستو دوکوهی در روزنامه اعتماد ملی کروبی مشغول به همکاری شد تا روزی که از ایران خارج شد و به انگلستان پناهنده شد. علی قدیمی به باند سینا مطلبی تعلق دارد.

 

منبع : وبلاگ bbcpersian .blogfa .com

 

/ 0 نظر / 22 بازدید