نشانه های غیر حتمی ظهور امام زمان( مرگ پادشاه عربستان)

نکته اول

حاکم حجاز که اسمش اسم حیوان است همان فهد ( ببرسیاه ) پادشاه فوت شده عربستان است . هر کس از شما می تواند با نگاه کردن به عکس او , علامت انحراف چشمش را ببیند و جانشین او برادرش عبد الله است که هیچ کس از شما مشکلات و دردهایی که شیعه از سیاستهای او می کشد پنهان نیست

از امام صادق (ع) آمده است که:

 (هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند[خبر مرگش را بیاورد] تضمین می کنم قیام قائم را)

 سپس فرمود:

 (هنگامیکه عبدالله بمیرد مردم بعد از او بر احدی جمع نمی شوند و این امر ختم نمی شود مگر به صاحبتان انشاءالله، و فرمانروایی ماهها و ایام جایگزین سالها می شود. )

 نکته دوم

روایات منابع شیعه و سنی در مورد طلیعة ظهور حضرت مهدی(عج) در حجاز، بر پیدایش خلأ سیاسی و کشمکش بین قبائل بر سر فرمانروایی همداستانند. این حادثه در پی مرگ پادشاه یا خلیفه‌ای رخ می‌دهد که با مردن او گشایش و توسعه در امور به وجود می‌آید. نام وی در برخی روایات، عبدالله ذکر شده است

 تاثیر خبر مرگ ملک عبدالله بر انقلاب اسلامی در کشورهای عربی

 وقایع عجیب عربستان در طول  ماه  های گذشته برای آگاهان کمترین شکی باقی نمی گذارد که وقایع چندماه گذشته این کشور طبیعی نیست و این کشور همچون سایر کشورهای عربی دیگر آبستن حوادثی بزرگ می باشد .

  انطباق قابل تامل حوادث چندماه گذشته عربستان بر روایات و بیان مخفی ماندن مرگ عبدالله در روایات و رفتار حکومت عربستان و گردانندگان پشت صحنه در دور نگاه داشتن عبدالله جعلی از عربستان این بشارت را می دهد که بزودی زود با برملا شدن خبر این مزدور بزرگ استکبار تحولات بزرگی در داخل عربستان ، خاورمیانه و جهان ایجاد خواهد شد .

  آغاز قطعی جنگ قدرت در میان شاهزادگان تشنه قدرت ، آغاز طوفان اعتراضات مردمی که هم اینک نیز(با وجود مخفی نگاه داشتن خبر مرگ عبدالله) در عربستان دیده می شود ، تزلزل شدید در مزدوران منطقه ای استکبار که وجود عبدالله برای آنها پشتوانه ای بود ، و موج شادی و بشارت در منطقه از شیعیان یمن گرفته تا شیعیان ایران و لبنان و در آخر تقویت مضاعف موج انقلاب اسلامی در منطقه ، همه و همه مژده می دهد که بزودی با خبری بزرگ و شگفت انگیز موج دوم انقلاب اسلامی در کشورهای خاورمیانه برخواهد خواست و اقیانوس پرخروش مستضعفین به حرکت درخواهد آمد که برای دشمنان هیچ راه فرار و چاره ای جز بکارگیری حربه آخر باقی نخواهد ماند.

 ظهور

آنگاه که مرگ عبدالله فرا رسد، مردم در جانشینی او نسبت به هیچکس به توافق نمی رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الأمر همچنان ادامه می یابد، عمر سلطنت های چندین ساله بسر آمده، نوبت پادشاهی چند ماهه و چندین روزه فرا می رسد.

و این درگیری بعد از کشته شدن این پادشاه(عبدالله) منجر به کشمکش بین قبیله های حجاز می شود.

در این هنگام نشانه های ظهور حضرت مهدی(عج) آشکار شده و شاید بزرگترین نشانهء آن، ندای آسمانی است، که به نام او در ۲۳ ماه رمضان شنیده می شود.

طبق روایات پس از این ندای آسمانی، حضرت مهدی(عج) به طور سرّی با برخی از یاران و هواداران خود ارتباط برقرار می نماید. دربارهء آن بزرگوار در سراسر گیتی سخن بسیار به میان آمده، و نام وی زبانزد همگان گشته، و محبتش در دلها جای می گیرد.

دشمنان وی از ظهور آن حضرت سخت بیمناک شده، و از اینرو برای دست یافتن به او به تلاش و کوشش می پردازند... در میان مردم شایع می شود که آن حضرت در مدینهء منوّره اقامت گزیده، و حکومت حجاز یا نیروهای خارجی جهت کنترل اوضاع داخلی حجاز، و پایان دادن به کشمکش قبائل با حکومت وقت، لشکریان سفیانی را از سوریه به یاری می طلبند.

/ 3 نظر / 142 بازدید
مریم

انشاالله که امام زمان زود تر ظهور کنند ما که از فراقش در جهل خوابیده ایم دلمان برای عدل تنگ شده....ما عمل را نیاموخته ایم ،خوب حرف میزنیم اما... عمل را نیز تنها بلدیم به زبان بیاوریم

mostafa

اللهم عجل لولیک الفرج

غریب

سلام ببخشید با چه اطمینانی به این تطبیق می پردازید؟ یک توصیه ی دوستانه دارم براتون، اگر واقعا عاشق حضرت مهدی (عج) هستید، برید با چند تا صاحب نظر که تخصصشون مهدیت هست صحبت کنید ببینید درباره ی این تطبیق چی بهتون می گه. خوبه بهون بگم تطبیق علایم ظهور کاریه که بسیار می تونه آسیب زا باشه. یکی از علمای بزرگ که درباره ی روایات مهدوی کتاب نوشته ( اسمشون یادم نیست) چند صد سال پیش همین تطبیق انجام میده. تو زمان اون عالم هم پادشاه عربستان اسمش عبدالله بوده و فوت میکنه و اون عالم به اشتباه روایت رو با اون اتفاق تطبیق میده. اما می بینید که هنوز حضرت ظهور نکردن. اگر نام و نشون دقیق می خواید می تونم از استادم بپرسم بهتون بگم. بیشتر فکر کنید درباره ی مطالبی که تو سایتتون می ذارید. ما در مقابل خدا و امام زمانمون مسئولیم! در پناه حق