سفیانی بودن عبد ا... ثانی پادشاه اردن ( قسمت اول)

و در حدیثی از نعیم بن حماد در کتاب الفتن آمده است که ( لایستحل البیت إلا أهله فإذا استحلوه فلا تسأل عن هلکة العرب)

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چه کسی اکنون برای حمله به بیت الله الحرام خود را  آماده کرده است ؟

اگر وقایع روز را به دقت بررسی کنید می بینید که ارتش امریکا و بریتانیا و اسرائیل ( دجال) کاندیداهای حمله و نبرد علیه کعبه می باشند.

و شاه اردن ، نوک پیکان ( راس جنگی) این حرکت است.

اما نتیجه حتمی حرکت این ارتش به سوی کعبه، خسف ناگهانی آنان در بیداء جزیره العرب خواهد بود.

و این مصداق حدیثی است که بخاری در صحیح آن را ذکر نموده است:

( یغزو جیش الکعبة فإذا کانوا ببیداء من الأرض یخسف بأولهم وآخرهم )
وقایعی که در آینده اتفاق می افتند برای آن کسی که حقیقت آن را نمی داند بدون شک ترسناک و هولناک خواهد بود و لذا بر امت اسلامی واجب است تا از این حقایق آگاه شده و از فتنه های آخر زمان مطلع باشد.

این وقایع به شکل ناگهانی و به شکلی سریع اتفاق خواهد افتاد بطوریکه فرصتی را برای فکر کردن باقی نمی گذارد.

 

خصوصا وقتی که مسلمانان دچار اختلاف عقیده شدند و کعبه به آتش کشیده شد و شهوات آشکار شد و قلبها پراکنده گشت ، همانگونه که امام احمد البخاری آن را روایت می کند

(کیف أنتم إذا مرج الدین وظهرت الرغبة وأختلف الأخوان وحرق البیت العتیق)( به روایت الطبرانی )

حقیقت تلخ این است که ویران کردن و یا به آتش کشیدن کعبه با مشارکت برخی مسلمانان گمراه و دست نشانده غرب که آنها را برای تحقق اهداف خود در منطقه برای ایجاد هرج و مرج هدفمند گمارده است انجام خواهد شد و در راس همه این فتنه ها هاشمی ها خواهند بود. 

کما اینکه می بینیم امروزه صداهایی از کنگره آمریکا بر می خیزد و تقاضای تقسیم حجاز را می کند و دیگری می گوید که باید کعبه را ویران کرد. و این نقشه و طرح خاورمیانه امریکایی صهیونیستی در منطقه بدست ملک عبدالله ثانی اجرا خواهد شد.

و خطرناکترین حقایق این است که سفیانی همان عبدالله دوم است و در  روایت آمده که : سفیانی نام او عبدالله است . پس وای بر بندگان خدا از عبدالله.

سخن از خطرناکترین مرد عرب از قریش است که خطرناکترین فتنه را در تاریخ امت اسلام را رهبری می کند.

و رسول اکرم (ص) هنگامی که در احادیث ( الفتن و الملاحم) به ما خبر می دهد ، اسامی این رهبران فتنه و توصیفات آنها را برای ما شرح می دهد .

ذکر این احادیث برای آن نیست که برویم آسوده بخوابیم تا این فتنه ها و مصیبتها و وقایع بر سر ما نازل گردد. بلکه برای آن است که در این فتنه ها تامل و تفکر کنیم و بشناسیم که این شخصیتها چه کسانی هستند که پیامبر نام آنها را ذکر فرموده و در باره آنها هشدار داده است تا اینکه بتوانیم تصمیمات دشوار را در زمان اتفاق این حوادث با چشم باز و بدون تردید اتخاذ کنیم .

لذا بر ما به عنوان مسلمان واجب است که حقیقت شخصیتهای آخر الزمان را بشناسیم و احادیثی که آنها را برای ما معرفی کرده اند برای امری عبث نبوده اند .

و پیامبر (ص) پیش از این شخصیت حجاج را برای مسلمانان فاش نمودند .

اسامی زیادی در احادیث الفتن والملاحم ذکر شده و ذکر آنها بیهوده نبوده است . سفیانی ، ابقع، اصهب، اعرج، صخری، مخزومی، یمانی، بشیر، ولید، صالح عبدالله و....

 

پیش از این برخی از نویسندگان در باره این اسامی دچار اشتباه شدند و عده ای صدام  را سفیانی خواندند و پس از مرگ صدام ، گفتند او سفیانی اول بوده و سفیانی دوم هنوز زنده است.

اما منصور عبدالحکیم در کتاب ( جنگ جهانی سوم در راه است و به ما هشدار می دهد )در صفحه 28 می گوید:

(اما سفیانی زیرا در وصف او  آمده که چهارشانه و دارای صدای واضح و بم می باشدو این صفتی است در شاه اردن دیده می شود.
مصادیق زیادی وجود دارد که باور کنیم سفیانی همان شاه اردن است.در روایات آمده که سفیانی سردار لشگر است و عبدالله دوم نیز در زمان انتصاب به ولیعهدی سرلشگر بوده است. )

روزنامه الشرق الوسط در شماره روز پنجشنبه 28-1-1999 می نویسد :

(یکی از مسئولان اردنی می گوید ملک حسین یکباره بزرگان کشور را در قصر خود جمع  نموده و به آنان ابلاغ نمود که ولایت عهدی را از برادرش به پسرش سرلشگر عبدالله  انتقال داده است . )

نویسنده کتاب(اسرار الساعه)می گوید که سفیانی می خواهد شاه عرب باشد و بر همه اعراب حکومت کند همانند جدش شریف حسین که انگلیسی ها بعد از جنگ جهانی اول به او وعده دادند که پادشاه عرب خواهد شد.
و هم اکنون نوه شریف حسین را می بینیم که در رکاب انگلیس  و آمریکا به طمع حکومت بر کل عرب سیر می کند.

در کتاب (مفاتیح کنوز العالم )سئوالاتی مطرح شده است.

1- سفیانی که نام او عبد الله است کیست؟

2- آیا بیش از یک سفیانی وجود دارد؟ سفیانی اول و دوم؟

3- چرا در احادیث آمده که سفیانی از وادی یابس خروج می کند؟

چرا سفیانی خواستار حجاز است؟ آیا در آنجا ارثیه ای دارد؟ چرا سفیانی به عراق حمله می کند؟ آیا در آنجا هم ارثیه ای دارد و برای باز پس گرفتن حق خود قیام می کند؟

دائیان سفیانی چه کسانی هستند که گفته شده در جنگ او را  همراهی کرده و دارای قدرت و زور و جبروتی هستند  که هیچکس توان ایستادن در مقابل آنها را ندارد تا اینکه جبرئیل امین علیه السلام در صحرای بیداء در بین مکه و مدینه آنها را خسف می کند؟

در حقیقت در تبیین شخصیت آشوری ( شیصبانی) که در نزد اهل کتاب آمده است و از عراق خروج می کند ( صدام)  با شخصیت سفیانی که از شام ( وادی یابس ) خروج می کند خلطهایی صورت گرفته. در منابع اسلامی شخصیت آشوری جدای از سفیانی است .

علاوه بر آن در احادیث مسلمان در خصوص حمله سفیانی به اسرائیل و جنگ با یهودیان حتی یک حدیث ضعیف هم وجود ندارد. بلکه بر عکس در احادیث ما آمده است که سفیانی در کنار روم ( اروپا و آمریکا) می ایستد. حتی گفته شده که روم مخالفان سفیانی را به او تسلیم می کند تا آنها را به قتل برساند و روم الان در کنار اسرائیل قرار دارد و با او هم پیمان است. پس چگونه می شود گفت که سفیانی اسرائیل را نابود می کند در حالیکه احادیث از همکاری سفیانی با روم خبر داده اند.

و لذا آشوری ( شیصبانی) که گفته شده از بابل خروج کرده و زمانی با مسلمانان جنگیده و عده زیادی را به قتل می رساند و زمانی دیگر یهود را می کشد همان صدام بوده که زمانی جنگ با ایران و کویت را راه انداخت و عده زیادی در داخل را به قتل رساند و سر انجام به اسرائیل موشک انداخت و وی با سفیانی متفاوت است.

اما در باره سفیانی گفته شده که از وادی یابس خروج و به عراق حمله کرده و  کوفه و بغداد را ویران کرده و سپاهی را به سوی حجاز می فرستد که مدینه را اشغال کرده و می گوید ( یا رب ثآری ثم النار)

و اما اینکه گفته شده سفیانی از بنی کلب است ، مراد از کلب همان غرب است که در نقل روایات تصحیف شده . در روایات مربوط به سفیانی کلمه کلب ( غرب) و اهل ( المغرب) و نزول آنها در ( اردن) زیاد تکرار شده. در حالیکه کلمه کلب تنها در یک حدیث آمده است.

 اما به لحاظ منطقی نیز باید بگوییم اگر کلب صحیح باشد ، پس کجاست الان آن خدم و حشم و قوت و زور که در باره اش گفته شده و در عصر حاضر بنی کلب به چه کسانی اطلاق می شود که ارتش هیچ کشوری توانایی ایستادن در مقابل آنان را ندارد و دائیان سفیانی هستند که از وادی یابس خروج خواهد کرد و از او حمایت می کنند؟

از سویی دیگر حاکم اردن خود را هاشمی می داند پس چگونه در برخی منابع جدید آمده که علیرغم اینکه اینها خود را هاشمی می دانند ، اما نسب اینها از پیامبر اکرم (ص)نیست. بسیاری از افراد معتقدند که نسب هاشمی ها به پیامبر (ص) نمی رسد بلکه به شاخه ای دیگر در قریش یا ابوسفیان می رسد و ادعای سیادت این خاندان دروغ است.

اگر دقت کنیم می بینیم که در حدیثی از رسول (ص) در باب فتنه اخر الزمان آمده که :

(تنبعث دخانها من تحت قدم رجل یقول انه منی ولیس منی -- دود این فتنه از زیر گامهای مردی برمی خیزد که خود را به من نسبت می دهد در حالیکه از من نیست . )

بر خی گفته اند که سفیانی غرب و اسرائیل است . سفیانی نمی تواند صفتی برای آمریکا باشد زیرا طبق این حدیث سفیانی ادعا می کند که از نسل پیامبر است و در حال حاضر آمریکا یا اسرائیل چنین ادعایی را ندارد.

در حدیث دیگر آمده است که در زمان هشام سفیانی را نمی بینید تا اینکه اهل مغرب بر شما وارد شوند و اهل مغرب دائیان سفیانی هستند .

اما آنچه بر آن اتفاق نظر وجود دارد این است که مهدی منتظر (عج) در زمان سفیانی ظهور می کند و از علامات ظهور مهدی (عج) لشگری است که از سمت غرب به سوی بلاد اسلامی رو می کند . دقت کنیم که این لشگر که از غرب می آید سفیانی نیست اما حامی سفیانی است.

از کعب روایت شده علامت خروج مهدی سپاهی است که از جانب غرب می آید و فرمانده آن مردی اعرج ( لنگ) از کنده است.

( علامة خروج المهدی الویة تقبل من المغرب علیها رجل اعرج من کنده)
و این سپاهی که از مغرب خارج شد همان نیروهای آمریکایی بودند به افغانستان حمله کردند .

و در کتاب هرمجدون ( ارماگدون) هم اشاره شده که از غرب به سوی اردن سرازیر می شوند و لذا می توان گفت که مراد از غرب همان آمریکا و اروپا است

 در زمان جنگ امریکا با عراق نیز سپاهیان امریکایی و انگلیسی در اردن فرود آمدند همانگونه که در حدیث آمده که لشگر مغرب برای تدمیر  کوفه و بغداد در زمان سفیانی وارد اردن می شوند.

و لذا سفیانی همان ملک عبدالله است و او خواهرزاده غرب است ( مادر عبدالله انگلیسی است) و در زمان جنگ به امریکا و بریتانیا پایگاههای نظامی داده تا علیه عراق حمله و حاکم آن (صدام) را به قتل برسانند. نقش سفیانی در مشارکت در حمله به افغانستان تا مدتها پنهان بود تا اینکه عملیات انتخاری یک اردنی در پایگاه سیا در خوست پرده از این راز برداشت و هنگامی که افسر عالیرتبه اطلاعاتی اردن نیز در این پایگاه همراه 7 نفر دیگر از مدیران ارشد سیا کشته شد ، رابطع عمیق امنیتی اردن و امریکاو اسرائیل در جنگ علیه افغانستان مشخص گردید .

و در حدیث دیگری از نعیم در کتاب الفتن آمده

 (ویخرج من البریة من آل سفیان رجل من المغرب ویقتل ملک العراق-- از سرزمین شخصی از آل سفیان مردی از غرب خروج کرده و ملک عراق را به قتل می رساند. )

در این حدیث نیز به وضوح به سرزمین سفیانی و غرب و قتل حاکم عراق اشاره شده.

 و عجیب تر انکه در حدیث گفته شده آن کسی که به کوفه داخل و عراق را خراب می کند خواهر زاده غرب است ( امریکاو بریتانیا)

روایت از نعیم بن حماد:

(فیدخل ابن اختهم الکوفه مع من معه فیخربونها)

و پس از قتل حاکم عراق و سقوط بغداد سفیانی و دائیانش سربازان خود را به سراسر جهان می فرستند.

به روایت نعیم بن حماد:

از صفات دیگر سفیانی این است که دانشمندان را به قتل می رساند خواه جسدی و یا مادی با فشار و سخت گیری بر آنها و اخراج آنها از دانشگاههایشان و طرد مجاهدانی که زمینه وقایع آینده را مهیا می سازند.

(السفیانی شر من ملک یقتل العلماء واهل الفضل ویفنیهم ویستعین بهم فمن ابى علیه قتله  -- بدترین پادشاهان است که دانشمندان و اهل علم را به قتل می رساند و آنان رانابود می سازد و از آنها یاری می خواهد و اگر قبول نکردند آنها را به قتل می رساند)

و قابل ذکر است که اردن اخیرا همه استادانی را که در سعودی درس خوانده و یا زندگی کرده بودند از دانشگاههای این کشور اخراج کرد مثل شیخ دکتر عمر الاشقر

توضیح مهم

اینجانب مترجم این سطور نمی دانم این روایات چقدر صحت دارد و از کدام منظر بیان شده . مثلا ممکن است همین الاشقر ضد شیعه و طرفدار فکر تکفیری بوده باشد . باید با دقت بیشتری در این مقاله تحقیق کرد .و مثلا اسم این شخص را جستجو کرد و دید چرا اخراج شده و یا عقایدش چیست. 

اما بدون تردید می توان گفت که اردن مانع فعالیتهای حزب الله لبنان و مقاومت اسلامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین در اردن است و هرگز به رهبران و اعضای این گروهها اجازه ورود به اردن را نمی دهد در حالیکه سران حرکت فتح دارای ویلا و محل کسب و کار و مراکز اقتصادی متعددی در اردن هستند . این امر کاملا جهت گیری سیاسی اردن را نسبت به مقاومت با رژِیم صهیونیستی و امریکا نشان می دهد .

اردن اخیرا ده نفر از کسانی را که برای مردم بی پناه و فقیر غزه کمک مالی جمع کرده بودند دستگیر  و محاکمه کرد و پیش از این نیز شش نفر را که قصد رفتن به غزه و جنگ با اسرائیل را داشتند به حبس ابد و با تخفیف در مجازات به 15 سال زندان با اعمال شاقه محکوم کرده بود.

در حدیث است که پیامبر(ص) می فرماید:

(هلاک أمتى على ید اغیلمة من قریش -- هلاک امت من به دست شخصی از قریش است )

از سویی دیگر می دانیم که حاکم فعلی اردن مادرش اهل انگلیس و مادر ولی عهد او در امریکا و فرانسه  تحصیل کرده و شاه اردن هم در انگلیس و آمریکا تحصیل کرده و این محض تصادف نیست که در روایات آمده داییان سفیانی روم و غرب هستند .

لذا اینها که در غرب و با فرهنگ و سیاست غربی تربیت شده وتحصیل کرده اند بهترین گزینه های آمریکاو اسرائیل برای نابودی امت اسلامی هستند.

اکنون روایاتی بسیار مهم از شیخ البخاری را نقل می کنیم که در آن هویت سفیانی را فاش نموده است :

 (گفته شده پرچم سفیانی در ابتدای خروج سرخ رنگ است . به رنگ قرمز  نشانه های سربازان گارد ویژه اردن توجه کنید)

درصحیح بخاری به روایت نعیم شیخ آمده :

(سفیانی نامش عبدالله است نام پدرش حسین است و در سن جوانی است و موهای او مجعد است و رنگش چهره اش سفید است و در سن 37 سالگی خروج می کند و لقب او ثانی است  [عبدالله ثانی در 37 سالگی به سلطنت رسید]

در دهان سفیانی زخمی است که از آن مرض می میرد ج وفات ملک حسین به دلیل سرطان بودچ و سپس اهل شام با پسرش که از ابناءکلب است بیعت می کنند. )

ملک عبدالله فرزند غرب یا این غرب ( ابن کلب) است که مردم در 37 سالگی با او بیعت کردند.

در روایات است که سفیانی ثانی در زمانی خروج می کند که یک علامتی در آسمان پدیدار می شود و مردم آن را مشاهده می کنند .

به روایت نعیم بن حماد:

(فی ولایة السفیانی الثانی وخروجه علامة ترى فی السماء)  
در همه روزنامه ها خبر این علامت آسمانی در آسمان اردن هنگام جلوس وی بر تخت شاهی ذکر شد. روزنامه الشرق الاوسط در روز جمعه 26-2-1999 به نقل از روزنامه زمان چاپ لندن نوشت:

(در شب سه شنبه در آسمان اردن اتفاق نادری افتاد و زهره با مشتری در برج حوت جمع شدند در حالیکه  چند روز پیش از این، این دو در آسمان مشاهده شده بودند و جمع شدن دوباره آنان به لحاظ فلکی در ظرف چند روز نادر و عجیب است.)

به روایت نعیم:

( سفیانی بعد از تسلط بر شام و حمله به عراق سپاهیان خود را از کوفه به سوی برای جنگ با ارتش عبدالله در حجاز به آن سمت گسیل می دارد.

هنگامی که سفیانی تقاضای کمک از اهل غرب می کند ، پس برای کمک به سفیانی آنچنان دور او جمع می شوند که تا کنون برای هیچ کسی اینچنین تجمع نکرده اند. )

سپس امام نعیم بخاری در الفتن می گوید :

(هنگامی که این جماعت از غرب برای حمایت سفیانی گسیل می شوند پس در آن هنگام وای بر عبدالله از عبدالله . )

 اما معنی این حدیث را خدا می داند . شاید سفیانی در آن زمان پس از استیلاء بر شام و حمله به عراق خود را حاکم حجاز می داند و به همین دلیل به حجاز حمله می کند.

شاید عبدالله اول در این حدیث لفظ عام به معنای بندگان خدا باشد و شاید هم دلالت بر عبدالله شاه عربستان باشد.

به هر حال آنچه مسلم است سفیانی پس از حمله به عراق با کمک غرب به حجاز می تازد. شاید در آن زمان هرج و مرج در حجاز وجود دارد و عبدالله اخرین ملک حجاز فوت شده و حکومت بین قبائل و خاندان سعودی دست به دست می شود و شاید هم منافع سفیانی و یا غرب به دست عده ای از اهل حجاز مورد هجوم قرار می گیرد و سفیانی برای خونخواهی اعلان جنگ به کمک غرب به آنها حمله می کند یعنی به بهانه  مبارزه با تروریسم که شعار غرب است و سفیانی نیز از آن حمایت می کند به حجاز می تازد. به هر حال هدف سفیانی و غرب از این مرحله تسلط کامل بر خاورمیانه و ایجاد خاورمیانه بزرگ به رهبری سفیانی است و لذا از هیچ کمکی به او دریغ نمی کنند.

معروف است که سفیانی می گوید می خواهد ملک اجدادش در حجاز را پس بگیرد و از سویی دیگر اسرائیل نیز ادعای بازگرداندن املاک یهودی خیبر را دارد و لذا یک عامل مشترک برای هر سه اینها یعنی سفیانی و غرب و اسرائیل برای حمله به حجاز وجود دارد. خصوصا اینکه در این زمان امام مهدی در حجاز و مکه ظهور می کند و عده زیادی به دور او جمع می شوند.
این روایات ذکر شده در برخی منابع که مهمترین آنها( سفیانی اردنی یغزو الکعبه)چاپ 1999 میلادی  و کتاب( الفتن) نعیم بن حماد  است آمده است .

اگر کمی تامل کنیم در روایات آمده که سفیانی نامش عبدالله است و دائیان او غرب هستند و او را حمایت می کنند. سفیانی پادشاه کشوری است در منطقه که از او به بدترین شاه یاد شده. سفیانی ارتش قوی دارد و این قدرت را از حمایت داییان خود کسب می کند.

ادعای هاشمی بودن دارد در حالیکه دروغ می گوید. در زمان او غرب به شام و اردن وارد شده و جنگ با مسلمانان را آغاز می کنند. و سفیانی سپس با قدرت گرفتن در شام به عراق و سپس به حجاز حمله می کند و ادعای حکومت عرب و مالکیت حجاز را از اجدادش دارد و از آنجایی که هماهنگی کامل با غرب داشته و از حمایت کامل مادی و سیاسی و نظامی غرب برخوردار است و این چیزی است که در احادیث به آن اشاره شده.

عبدالله ثانی مردی کوچک با آرزوهای بزرگ است و علیرغم اینکه بر کشوری کوچک و شش میلیونی حکومت می کند ، دارای اهداف بلند مدت برای منطقه با حمایت آمریکاست. خاندان هاشمی ادعای ملکیت مکه را دارند زیرا شریف حسین جد چهارم عبدالله دوم ،  شاه مکه بوده است .

حتی شایع است که آمریکایی ها به او وعده داده اند در صورت اجرای طرح خاورمیانه و همسویی با سیاستهای آمریکا در منطقه پس از مرگ عبدالله پادشاه سعودی، حکومت عربستان را به اردن بدهند .

در اوایل جنگ عراق هم شایع بودکه وعده حکومت عراق را در صورت همکاری اردن با امریکا به عبدالله دوم داده اند. حسب وقایع روز و واقعیات موجود ، این صفات و توصیفات از سفیانی در حال حاضر با یک شخص منطبق است و آن شخص پادشاه اردن عبدالله ثانی است ( والله اعلم) چه بسا در اینده شخص دیگری با این مشخصات در منطقه ظاهر بشود .

ولی در حال حاضر برداشت ما از روایات و ترتیب وقوع احداث اخر الزمان این است که عبدالله دوم شاه اردن همان سفیانی است. و لذا باید علاماتی را که به آن اشاره شده و قبل از خروج سفیانی اتفاق می افتند نظیر زلزله مهیب شام و پدیدار شدن سه پرچم در شام و غلبه سفیانی بر دو پرچم ابقع و اصهب دنبال نماییم.

و در نهایت آیا می توان گفت خسف در محل شرکت آرامکو  و یا در رابغ یعنی همان مکان شهر اقتصادی ملک عبدالله خواهد بود؟ ( این شهر در غرب سعودی و در ساحل دریای احمر قرار دارد که در مقاله قبلی با عنوان خسف بیداء به آن پرداخته شده).

3 احتمال در مورد سفیانی

سناریوی اول 

(سفیانی کنایه از نیروهای خارجی(امریکایی) موجود در خاور میانه است...

سفیانی مفهومی کنایی است که مصداق امروزی آن نیروهای امریکایی حاضر

در منطقه ی خلیج فارس و خاور میانه هستند...

پرچم سفیانی قرمز است و پرچم امریکا و بلک واتر هم قرمز

سفیانی سر بزرگ دارد یعنی جاه طلب است و امریکایی ها هم جاه طلبند

نیروهای سفیانی در خاور میانه پخش اند و نیروهای امریکایی نیز در تمام خاورمیانه پخش اند)

سناریوی دوم

(سفیانی فرد خاصی است که از نظامیان سابق ارتش سوریه است و شیخ بهلول او را در سوریه دیده است و در سوریه کودتا می کند...

بروجرد رفتیم بعد از سخنرانی معظم له یکی از طلبه ها از ایشان سوالی کرد:آقا! می گویند شما سفیانی را دیده در سفری که حقیر (سید عباس موسوی مطلق) همراه ایشان به مدرسه علمیه ولی عصر(عج) در شهرستان اید و گفته اید الان در سوریه است آیا این مطلب راست است یا نه؟ایشان بلافصله عصبانی شدند و گفتند :من نگفتم سفیانی است گفته ام شخصی با مشخصات سفیانی الان وزیر دفاع سوریه است و من با او ملاقات کرده ام وباتوجه علائم سفیانی و ملا قات من با او احتمال داده ام که سفیانی باشد من وقت ظهور را تعیین نکرده ام ولکن این را بدانید ظهور نزدیک است ان شاء الله.

البته در سفر اخیر ایشان به شهر درود در ربیع الاول 1420 فر مودند من معتقدم هر صد سال شمسی متعلق به یک امام است و الان قرن 14 متعلق به امام زمان است و حدودا 22 سال دیگر یعنی ظهور خیلی نزدیک است آماده باشید و امیدوارم که زنده باشم)

سناریوی سوم

(سفیانی نه کنایه از نیروهای خارجی است ونه آن شخصی که شیخ بهلول دیده است

بلکه سفیانی (از دید بعضی دوستان ما) عبدالله دوم پادشاه کشور اردن است...

البته از نظر من احتمال این موضوع بسیار کم است)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 28 بازدید