سرباز جدید ماسون ها ( جاستین و شیمون پرز)

پرز عاشق بیبر است، رئیس جمهور 87 ساله مانند نوجوانها جاستین بیبر را دوست دارد.

 یک موضوع جدید به لیست علاقه های عجیب رئیس جمهور اسرائیل اضافه کنید: تب جاستین بیبر!

برای معرفی به آن دسته از خوانندگانی که به وبلاگهای زرد و یا دخترهای نازک نارنجی دسترسی ندارند باید گفت او پسری است نابالغ با مدل موی دخترانه که با یک شور و حال شبه-یهودی می خواند و در عین حال صاحب مشهورترین آهنگهای امروز دنیای موسیقی است.

 آهنگهایی به نام Baby, Love Me, و One Less Lonely Girl.

 او همچنین نقطه تمرکز یک کمپین جدید است که توسط بنیاد صلح پرزیک مؤسسه غیردولتی زیر نظر شیمون پرز برنده صلح نوبل [خودشون به خودشون نوبل صلح میدن!] راه اندازی شده است. این بنیاد با شعار برقراری تفاهم توسط و برای مردم خاورمیانه راه اندازی شده است. حال برای یجاد تفاهمچه راهی بهتر از دعوت جاستین بیبر به تل آویو برای اجرای کنسرت در آوریل سال آینده وجود دارد؟ حتی اگر این دعوت 1.5 میلیون دلار خرج داشته باشد.

به گفته سخنگوی بنیاد صلح پرز در مصاحبه با Mouse( ویژه نامه هنری روزنامه هاآرتص):

 ( بنیاد پرز مشتاق است تا شخصیتها و هنرمندان مشهور را دعوت نماید تا آنها را در فعالیتهای این مرکز مشارکت دهد و چهره ی دیگر اسرائیل را به آنها نشان دهد.)

 این بنیاد زمانیکه متوجه شد کنسرت بیبر  در اسرائیل به دلیل مشکلات مالی در معرض لغو شدن قرار دارد وارد عمل شد و کمک نمود تا هزینه های مالی لازم تأمین شود. این پروژه دومین اقدام پرهزینه بنیاد پرز پس از مراسم صلح نوبل (که در آن جایزه صلح نوبل به خود شیمون پرز داده شد!) و پیمان اسلو بوده است.

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید