نشانه های غیر حتمی ظهور امام زمان ( جشنواره همجنس بازان)

علاوه بر جشن مذکور، یک جشن بزرگ  نیز در هر سال برگزار  می شود  که در این جشن، همه ی همجنس بازان  جهان، در  یک شهر بزرگ به دور یکدیگر  جمع می شوند و به جشن و پایکوبی و رژه می پردازند تا بدین وسیله  به همجنس باز  بودن خود افتخار کنند و بی پروا این مسأله را به دیگران اعلام نمایند                                                                               

 یک انجمن بین المللی به نام ( افتخار بین المللی ) که مسئول سازماندهی جشن سالانه همجنس بازان است در اقدامی عجیب و بی سابقه تصمیم گرفت تا یکی از مهمترین شعبات خود را در شهر مقدس و مبارک بیت المقدس تاسیس کند و جشن سالانه خود را در سال 2006 در این شهر برگذار کند . مسلمانان بیت المقدس و یهودیان سنتی و ارتدوکس به برگذاری این جشنواره   اعتراض کردنند و درگیری شدیدی بین آنها و پلیس اسرائیل بوجود آمد.

البته اعتراض های مذکور، سبب شد تا همجنس بازان از ترس جان خود، از رژه رفتن خودداری کنند و جشن فاسد خود را در یک استادیوم ورزشی برگزار نمایند

  

تصاویر جشن بین المللی سالانه ی همجنس بازان, که در سال 2006 در اورشلیم برگذار شد

گروه های فاسد همجنس باز که حمایت همه جانبه ی دولت اسراییل را در جشن سال 2006 تجربه کرده بودند، تصمیم گرفتند  تا جشن بین المللی  خود را در سال 2007 در بیت المقدس و در نزدیکی دیوارهای مسجد القصی برگزار کنند و رژه بروند وهتک حرمت ادیان الهی را به اوج خود برسانند.

 
حضور پررنگ یهودیان اصلاح طلب وغیر ارتدوکس(تصویر سمت راست), طرفداران دولت اسراییل (تصویر وسط) و حتی سربازان اسراییلی! (تصویر سمت چپ)

دستگیری یهودیان ارتدوکس معترض به جشن بین المللی همجنس بازان در بیت المقدس(اورشلیم)

این  حرکت  بی شرمانه ی   همجنس بازان  در سال  2007،  منجر  به  اعتراض  مجدد  مسلمانان و یهودیان ارتدوکس  شد  .  اما  نه  تنها  این اعتراضات به  برخورد  شدید تر  پلیس  اسرائیل  با معترضین  منجر  گشت بلکه  دادگاه عالی  اسرائیل  ( که یک ساختار ماسونی دارد) نیز دادخواست حقوقی معترضین را رد کردو رای خودرا به نفع همجنس بازان صادر کرد.

 بدین  ترتیب  می توان  نتیجه  گرفت  که  جشن  فاسد  همجنس بازان،  با  تلاش  و  همکاری  دولت ماسونی  اسراییل  شکل  گرفت  و هدف  از  آن،  توهین  به  ادیان الهی  و ترویج  تعالیم  ضد  دینی ماسونی و شیطان پرستی بود.

 دلایل برگزاری جشنواره همجنس بازان در بیت المقدس

قبل از پاسخ به این  سوال، باید یک  مطلب  مهم  را  یادآوری کنیم  و آن، این  است که علاوه بر بیت المقدس (اورشلیم) شهر های بزرگ  دیگری  نیز در اسراییل وجود دارند؛ این مسأله که چرا با وجود قرار داشتن شهرهای بزرگ و توریستی در اسراییل، چنین جشن فاسدی در بیت المقدس برپا شد، دسیسه های پنهانی موجود در این ماجرا را نشان می دهد.

 اما دلایلی که سبب شدند تا همجنس بازان، جشنواره ی بین المللی فاسد خود را در بیت المقدس برگزار کنند، به قرار زیرند:

1- به گزارش  خبرگزاری  مهر و  سایت  موعود،   یکی  از  شعبات انجمن  جهانی   همجنس بازان  با عنوان ( افتخار جهان)  واقع  در  شهر  بیت المقدس  در  بیانه  خود  اعلام کرد :

( هدف از برگزاری این جشنواره در بیت المقدس عرق و اصالت همجنس بازان در این شهر است)

2- با کمی  دقت در  میابیم  که بیت المقدس  یک از  شهر های مذهبی  و مهم  هر  سه  دین   بزرگ آسمانی  ( اسلام و مسیحیت و یهودیت )  است زیرا  حضرت محمد (ص )  معراج  خود  را به آسمان از این شهر آغاز کرده و حضرت عیسی (ع)فعالیت های  تبلیغی  خود را در این شهر انجام می داده است و قبله حضرت موسی و محراب بسیاری از پیامبران بنی اسرائیل در این شهر بوده است 

بدین  ترتیب  می توان  گفت  که  یکی  از اهداف  برگزاری  چنین  جشنواره ای  در شهر مقدس بیت المقدس ،  تمسخر  همزمان  سه  دین  بزرگ الهی  است.  مطلبی  که  در  بیانیه ی  انجمن جهانی همجنس  بازان نیز به آن اشاره شده است.

3- از دلایل دیگر جشنواره همجنس بازان در بیت المقدس نزدیکی شهر سدوم به بیت المقدس است.

انجمن  جهانی  همجنس بازان  جشنواره  خود را در  شهر بیت المقدس ( اورشلیم)  که نزدیک محل زندگی قوم لوط یعنی شهر سدوم است برگزار کرد.

 

موقعیت شهر سدوم و دریاچه بحر المیت

قوم  فاسد وگنهکار  لوط  در  شهر  سدوم و در  نزدیکی  بحر المیت  و  رود اردن زندگی می کردند و اولین  قومی بودند  که عمل  شنیع  همجنس بازی را رواج دادند و خداوند متعال نیز به کیفر این گناه بزرگ آنها را عذاب داد ونابود کرد.

علاوه بر این،  در  قرآن و تورات  نیز درباره ی  فرشتگانی  که  برای  عذاب قوم لوط آمده بودند، گفته شده است  که  آنان  قبل عزیمت  به شهر  سدوم با  حضرت ابراهیم (ع)  نیز  دیدار  داشته اند و این مطلب نیز نشان می دهد  که فاصله شهر سدوم با محل زندگی حضرت ابراهیم (ع) یعنی شهر بیت المقدس کم بوده است.

 

فاصله بسیار کم ( 5/17 کیلو متر) بیت المقدس از بحر المیت

علاوه بر این در آلمان یکی از گروه های موسیقی ک شیطان پرست و همجنس باز هستند نام خود را ( سدوم متال نهاده اند )  

 

تصاویر تبلیغاتی آلبوم های موسیقی یک گروه همجنس باز به نام سدوم متا ل

4- آخرین تلاش  تشکیلات فراماسونری جهانی نابودی  مسجد القصی و ساخت معبد کذایی سلیمان است و این مساله تا به آنجا پیشرفت که در سال  2007 اسرائیل علنا به تخریب  ( باب المغاربه)  در مجاورت  مسجد القصی  کرد تا  با  دستکاری این  قسمت  دیوار های مسجد القصی نیز خود به خود تخریب شود.

 برگزاری  جشن بین المللی  سال 2007  همجنس بازان  در شهر بیت المقدس و به خصوص رژه ی همجنس بازان در نزدیکی مسجد الاقصی، آن هم در زمانی که آخرین تلاش ها برای تخریب مسجد الاقصی و  ساخت  معبد  دروغین  سلیمان صورت می گیرد،  نشان  دهنده ی ارتباط این مراسم، با ساخت معبد سلیمان است.

 در  واقع  می توان   چنین  نتیجه   گرفت که   یکی  از انگیزه های  جشن بین المللی   سال  2007 همجنس بازان، اهانت آشکار به مسجدالاقصی و جشن شروع ساخت معبد دروغین سلیمان بوده است. چرا که از یک سو مسجد  الاقصی  به عنوان  نماد خداپرستی بوده و در ذهن  دشمنان دین، نابودی آن به معنای نابودی ادیان الهی است.

و از سوی دیگر   گروه های  فراماسونر،  صهیونیست، شیطان پرست و همجنس باز که حضرت سلیمان (ع) را به دروغ، کافر و مشرک می  پندارندساخت  معبد  دروغین  سلیمان  را به معنای آغاز دوران گناهکاری و هوسرانی بی حد و حصر می پندارند.

با توجه  به مطالب  ذکر شده، می توان  نتیجه گرفت  که جشن بین المللی  سال 2006 و  2007 همجنس بازان در بیت المقدس، توطئه ای سازمان یافته از جانب ماسون ها  بوده  که  به  دست  سربازان  خط  مقدمشان   یعنی  همجنس بازان  و شیطان پرستان به انجام رسیده است؛ توطئه ای که هدف آن اهانت به ادیان الهی و بزرگداشت آداب و سنن کفرآمیز و شرک آلود بود.

 نتیجه پایانی

حضرت محمد (ص) می فرمایند:

 (از نشانه های آخر الزمان بازگشت قوم لوط به محل زندگی سابقشان است.)

پس با توجه به مطالب فوق منتظر ظهور منجی و صاحبمان آقا امام زمان (عج) باشیم

 

 

 

 

 / 0 نظر / 89 بازدید