دسیسه و توطئه کمپانی های غربی علیه اسلام و مسلمین ( نایک و آدیداس)

 نایک یکی از دو تولید کننده برتر پوشاک و لوازم ورزشی است و با شرکت آدیداسآلمان در رقابت می‌باشد. از جمله معروف ترین تیم‌های فوتبال دنیا که با نایک قرار داد دارند می توان به اینترمیلان و منچستر یونایتد و  بارسلونا و یوونتوس و  آرسنال و تیم های ملی فوتبال برزیل، هلند، پرتغال و مالزی اشاره کرد.

در سال ۲۰۰۹ شرکت نایک و تیمبرلند خرید چرم تولیدشده در بخش‌های جنگل‌زدایی‌شدهٔ جنگل‌های آمازون را متوقف کردند. این عمل تنها چند هفته پس از گزارش سازمان صلح سبزصورت گرفت که نشان می‌داد گله‌های دام‌داری‌های منطقهٔ آمازون باعث تخریب جنگل‌های آمازون می‌شوند.

آدیداس

آدیداس

         

تأسیس

۱۸اوت۱۹۴۹

دفتر اصلی

هرتزوگن‌آوراخ،بایرن

مدیریت

هربرت هاینر

   

درآمد

۱۰٫۳۸۱میلیاردیورو

محصولات

لوازم ورزشی

   

 آدیداس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکنندهٔ وسائل ورزشی در دنیا می‌باشد. این شرکت شامل چند شرکت کوچک‌تر است که عبارت‌اند از: شرکت ریبوک که لباس ورزشی تولید می‌کند، شرکت تیلور مید و مکس فلی که توپ و وسائل گلف تولید می‌کنند.

شرکت آدیداس دومین بزرگ‌ترین تولیدکنندهٔ لباس‌های ورزشی در جهان می‌باشد. این شرکت، تولیدکنندهٔ توپ‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ و یورو ۲۰۰۸ و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ بوده‌است.

نام این کمپانی برگرفته از نام بنیان‌گذار آن (آدولف دسلر) است که در ۱۸ اوت سال ۱۹۴۸ آن را پایه گذاشت. آدولف با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۰ با تولید کفش‌های ورزشی در هرتزوگن‌آوراخ نزدیک شهر نورنبرگ کارش را آغاز کرد. رودولف بعدها خود، شرکت تولید کفش پوما را تأسیس کرد.

پول مسلمانان علیه مسلمانان

در سالها و بخصوص در ماههای اخیر با  انواع  جدیدی از  شبیخون مدرن فرهنگی مواجه شدیم . در ماه  های گذشته در سایت های خبری و بخصوص سایت بزرگ تبیان ، خبرهایی منتشر شد که دل هر مسلمان را به درد می آورد .

چاپ آیات قرآن بر روی کفش در هند ، گلدوزی آیه ( بسم الله الرحمن الرحیم ) روی جیب پشت شلوار های جین که محصولی از  کشور چین  بودند  و  توپ های  منقش به  اسامی  مقدس اسلامی ویژه جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را می توان از نوع جدید این شبیخون ها دانست.

 نام مبارک الله بر روی کفش های نایک

لعنت خدا بر دل سیاه شیطان . قلبی که پر ازتاریکی شیطان باشد با وجود این همه نشانه هم باز بخود نمیاید.

بدون شک یکی از بزرگترین و معروفترین حامیان اسرائیل شرکت نایک هست.این شرکت کمک های زیادی را برای اسرائیل متحمل شده و جایزه 50 ساله اسرائیل را گرفته است. اکنون به ببینید که چطور این فراماسونری نام مبارک ( الله ) رو زیر کفش های خود گنجانده است

  

 
کفش  ورزشی مدل نایک که در  زیر و پشت آن اسم جلاله الله درج شده است

 از این درد دارتر اقدام هتّاکانه ای است که در وصف آن می توان ضرب المثل معروف ( خودم کردم که لعنت بر خودم باد ) را گفت و آن اقدام شرکت معروف نایک در ساخت کفش های ورزشی منقوش به اسم جلاله (الله )  می باشد .

البته این شرکت در سالهای گذشته نیز  از این مدل کفش ها وارد بازار کرده بود و اما یکی دیگر از  شرکت های توهین کننده  به پیامبران را  می توان آدیداس  نام برد . این شرکت تصاویری نا مناسب  در اهانت به حضرت عیسی علیه السّلام را بروی لباس های ورزشی خود  نقش زده   بود  که خشم و انزجار  جوامع   اسلامی  و   مسیحی را برانگیخت  .

شاید این اخبار برای شما تازگی نداشته باشد اما نکته مهم این مطلب آنجاست که ما مسلمان ها تا چه موقع می خواهیم در خواب غفلت بمانیم و با خرید اجناسی که ساخت دشمنان است ، بگذاریم آنها با سود فروش این اجناس به مقدسات و شَرَف ما توهین کنند و علیه دین ما تبلیغ کنند .

اینجاست که بر هر فرد مسلمان لازم می آید که چنین شرکت هایی را محکوم کند و تا جایی که می تواند از خرید محصولات این شرکت ها دوری کند .

 شلوار نا مسلمانی و موضوع دار القرآن

در پی واردات و توزیع شلوارهای جین چینی که در پشت جیب های آن آیه شریفه (بسم الله الرحمن الرحیم ) گلدوزی شده است ، سازمان دارالقرآن الکریم نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، وزیر محترم بازرگانی ، رئیس محترم سازمان بازرسی کل کشور ، رئیس کل گمرک ایران ، رئیس محترم ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و رئیس محترم اتحادیه پوشاک تهران ارسال کرده است

در این نامه آمده است :

(احتراماً؛ ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدینوسیله باستحضار می‌رساند متأسفانه به تازگی شلوارهای جین زنانه‌ای با مارک چینی وارد بازار تهران شده که آیه شریفهبسم‌الله الرحمن الرحیمبر روی جیب‌های پشت آن گلدوزی شده است.

از آنجا که این اقدام موهن و زشت موجب توهین به قرآن و مقدسات دینی و جریحه‌دار شدن اعتقادات مردم مؤمن و مسلمان در راستای شبیخون فرهنگی می‌باشد انتظار می‌رود ضمن برخورد قاطع با مسببین آن، نسبت به جلوگیری از این‌گونه ترفندهای مذبوحانه اقدامات لازم معمول گردد.

در پناه قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام محفوظ باشید. )

شلوار نامسلمانی

انگار چینی ها پس از کشتار اویغورهای مسلمان کشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم توهین کنند.

تا قبل از این(Made In Chin )حتی به تسبیح ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا کلمه (الله)و عبارت مقدس مسلمانان یعنی(بسم الله الرحمن الرحیم) را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند. این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می رسند.

اکثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی کنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار آن را خریداری می کنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و ... ارایه نمی دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می کنند.

در مکتب اسلام برای کلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری که حتی برای دست زدن به خط و نوشته آن باید وضو داشت و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این کلمه گلدوزی شده و بدتر ان که در تهران  که خیلی ها دوست دارند ان را ام القرای جهان اسلام بنامند  به فروش می رسد!

تا پیش از این واردات پرتقال اسرائیلی توطئه برخی عناصر نامعلوم اعلام شد، واردات سیب از امریکا در هاله ای از ابهام باقی ماند، اما دیگر این شلوارها را نمی توان انکار کرد.

وظیفه دولت

در یک جامعه اسلامی همه ابعاد و وجوه زیست جمعی انسانها باید رنگ و بوی دین بیابد. یکی از این حوزه ها، حوزه اقتصاد و بازار است. طبیعی است عرضه و فروش برخی از کالاها مانند مشروبات الکلی یا گوشت خوک و... در بازار مسلمین جایز نیست. همچنین عرضه محصولاتی که وهن و توهین اسلام باشد. انتظار می رود که مسئولان دقت کافی را در کنترل واردات داشته باشند تا شاهد عرضه اقلامی که بر خلاف شرع مبین اسلام است در سطح شهر نباشیم. مشخص نیست مسئولان گمرک و ناظران اصناف کجا هستند که این شلوارها در بازار عرضه می شوند؟

وظیفه ما

اینکه مسئولان در این امر کوتاهی نموده اند رافع تکلیف از ما نیست. خداوند در قرآن می فرماید (قوموا لله مثنی و فردی -در راه خدا قیام کنید حتی اگر یک نفر یا دو نفر باشید.) بنابراین هر مسلمانی به صورت فردی و شخصی وظیفه دارد که نام خدا، یاد خدا و راه خدا را زنده نگهدارد و پاس بدارد. این فرد می تواند یک فروشنده باشد که به احترام نام خدا از عرضه و فروش چنین محصولاتی خودداری می کند و یا یک خریدار باشد که از خرید این کالا ممانعت می کند و یا فردی که این لباس به او هدیه شده که از پوشیدن آن خودداری می کند. هر یک از ما در محدوده ای که اختیار داریم تکلیف داریم و باید بکوشیم به وظیفه خود علم یافته و سپس عمل کنیم.

   

شلوار جین چینی که ایه شریفه (بسم الله الرحمن الرحیم ) روی آن گلدوزی شده است

کفش های مدل آدیداس که بر روی آنها اسمائ جلاله الله نقش شده است

 

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 170 بازدید
دریا

سلام! ممنون. لعنت خدا بر اونایی که فکر می کنند می تونن با دهنهاشون نور خدا رو خاموش کنن.

elham

ممنون از اطلاع رسانی