مزدوران بی بی سی ( پونه قدوسی)

 

او حرفه ژورنالیستی را در سال 1990 در جریان زلزله رودبار آغاز کرد و پس از آن پونه قدوسی با رسانه های خبری زیادی از قبیلWall Street Journal, New York Times, PBS, USA Today, The Daily Telegraph, Business Week, Toronto Star and The Washington Post همکاری داشته است. او در سال 2000 به سرویس جهانی بی بی سی پیوست و به عنوان تهیه کننده و مجری کار خود را آغاز نمود. وی به عنوان تهیه کننده برنامه جدید بی بی سی با عنوان Newslight و همچنین تهیه بولتن های خبری سرویس جهانی بی بی سی فعالیت خود را با بی بی سی ادامه داد.

 

پونه قدوسی دارای مدرک لیسانس در رشته زبان انگلیسی و مدرک ترجمه زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران می باشد او همچنین دارای مدرک خبرنگاری و عکاسی از دانشگاه تورنتو است.

نسبت خانوادگی

سرکار خانم از خانواده ای مذهبی است و جالبه که ایشان از دامن خانواده منتسب به شهدای محراب به رسانه استعمار و مزدوری رسیده است. پونه خانم که خاطرات برخی دوستان ایشان از رفتار و عقایدش شنیدنی است برادر زاده شهید محراب آیت الله قدوسی است . البته در تاریخ ایران بسیارند کسانی که با وجود اصالت خانوادگی به نوکری انگلیس مفتخر شده اند بهرحال این مزدور استعمار به مدد جاذبه جنسی خود در برنامه نوبت شما ، والبته حضور موفقش در سایتهای پر طرفداری مثل کلوب ! به شکار ذهنی جوانان این مرز و بوم و پیاده کردن اهداف استعمار پیر مشغول است

 مجری زن معروف بی بی سی تکذیب کرد

پونه قدوسی مجری شبکه بی بی سی فارسی است که شایعات مختلفی از او در مورد سابقه خانوادگی وی وجود دارد.

به گزارش 3 نسل به نقل از جام نیوز جستجوی مختصر در مورد سابقه و نسبت خانوادگی پونه آنچنان جذاب و خواندنی است که بعید است مورد تعجب و افسوس خواننده ای قرار نگیرد.

تقریبا همه ی اهالی فضای مجازی و کسانی که در وبلاگها در مورد این مجری مطلبی نوشته اند، متفق القولند پونه قدوسی در خانواده ی مذهبی به دنیا آمده است و در چنین خانواده ای رشد کرده است.

 نتیجه تمام شایعات این است که پونه قدوسی ، مجری نوبت شمای بی بی سی فارسی و دبیر بخش خبری بی بی سی انگلیسی برادر زاده ی آیت الله شهید قدوسی است.

این مجری که البته جزء مجریان بی بی سی فارسی محسوب میشود هر از چند گاهی نیز با شایعاتی در مورد خودش روبرو می شود.

اما واکنش وی نسبت به همه ی این نوع برخورد ها سکوت و احیانا غیبت چند روزه در برنامه است ، ولی نوع برخورد وی با اصالت خانوادگی اش تکذیب است و دلخوری ، آنچه در زیر می آید پاسخ وی نسبت به این شایعات است :

(من باید عرض کنم شما حق دارید از برنامه ما ناراحت باشید و هر برداشتی می خواهید بکنید ولی این مطلب که من با آیت الله قدوسی نسبت فامیلی دارم دروغ است و اصلا حقیقت ندارد )

به هر ترتیب پونه قدوسی چه برادر زاده شهید قدوسی باشد و چه نباشد ،یک ایرانی  خود فروخته و تن فروش است که به ملت و کشور خود پشت کرده و مزه پول های تزریقی شبکه های ماسونی وصهیونیزم باعث شده جسم و فکر  خود را دربست در اختیار این شبکه ها قرار دهد

 تجاوز جنسی صادق صبا به پونه قدوسی

چند هفته پیش مدیر بخش بی بی سی فارسی به پونه قدوسی تجاوز کرد و باعث شد مدتی روی صحنه نرود. اما زمانی که تصمیم به بازگشت گرفت با اجرای چندین برنامه ی پشت سر هم کم کاری های خود را جبران کرد.

پرشین بی بی سی گزارش می دهد:

بی بی سی؛ شبکه ی خبری دولت انگلیس؛ دور دنیا را می گردد و سوژه های خبری پیدا می کند و در راستای اهداف دولت انگلیس حول آن صحبت می کند. بخش فارسی زبان آن در مدریت صادق صبا است. شخصی بهائی که اکنون خود عاملی شده برای خبر. با تجاوز به مجری این شبکه پونه قدوسی سوژه ای خبری برای دیگر رسانه ها فراهم کرده.

پونه قدوسی همیشه صحبت های حاشیه ای زیادی داشته. هرگاه بحث هایی از قبیل داشتن نسبت فامیلی اش با شهید محراب آیت الله قدوسی پیش آمده، اغلب سکوت تنها واکنش وی بوده و احتمالا غایب شدن چند روزه از تلویزیون و ترک موقتی مجری گری.

چند ماهی از تجاوز صادق صبا ( مدیر بی بی سی فارسی) به پونه قدوسی می گذرد و این بار هم حاشیه و صحبت در مورد این مجری بالا گرفته. همچون روال گذشته چند روزی از چشم بینندگان دور ماند تا به اصطلاح آب ها از آسیاب بیافتد. حالا برای بازگشت به روی صحنه و مجری گری از برنامه های کم بیننده آغاز کرده تا با حجمه ی زیاد انتقادات بینندگان روبرو نشود.

در این مدت که پونه قدوسی بازگشته، اگر بیننده ای از همان موضوع تجاوز به پونه قدوسی با خودش صحبتی به میان آورد، بی درنگ صدایش قطع شد و جوابی سربالا توأمان با دستپاچگی پونه قدوسی شنید. وی که چند هفته ای در بی بی سی غیبت داشت، با اجرای سه برنامه ی کم بیننده و پشت سر هم، هم بصورت چراغ خاموش به مجری گری بازگشت و هم سعی کرد تا چند روز کم کاری خود را جبران کند.

از روز روشنتره کسی که مام میهن را به راحتی به منافع استعمار می فروشد برای فروش تن و شرف خود که نباید چندان مشکلی داشته باشد . نوشتیم و گفتیم برای ماندن بر روی آنتن استعمار ! باید خودفروختگان بی بی سی فارسی به باند ایرانی این شبکه باج لازم را بدهند ولی ... خدا با مردم ایران است و این رسوایی نوکران استعمار گریبانشان را از داخل خود بی بی سی گرفت . شنیده ایم پونه خانم بدنبال راهی برای برگشت به ایرانه و حوالی سفارت ایران در لندن دیده شده است . بالاخره جلوی ضرر را از هر جا بگیری منفعته ! ای کاش این شبکه بی طرف و منصف !!! می امد در این مورد توضیح درستی می داد

خرابکاری پونه قدوسی

مجری برنامه هنگام خداحافظی با این مخاطب که به ظاهر از ایران تماس گرفته بود، گفت:

 (معذرت می خواهم از بی ادبی این همکار! ....)

 به گزارش باشگاه خبرنگاران تاثیرگذاری مستند باشگاه خبرنگاران(نوبت شما یا نوبت بی بی سی؟!) به حدی بود که بی بی سی فارسی مجبور به خود زنی شد.

شبکه بی بی سی فارسی برنامه "نوبت شما"ی یکشنبه 22 ژانویه (2 بهمن) خود را به موضوع تغییر رئیس دانشگاه آزاد اختصاص داد.

بعد از پخش مستند باشگاه خبرنگاران(نوبت شما یا نوبت بی بی سی؟!) علیه برنامه نوبت شما، بی بی سی در تکاپو بود که وجهه ی خود را بهبود بخشد. لذا در این برنامه سعی کرد تا تماس های برنامه ریزی شده ای را به اجرا در آورد.
یکی از مسائلی که در این  مستند در راستای روشنگری افکار عمومی پخش شد تماس های محدود این برنامه از ایران بود. بی بی سی نیز به فکر افتاد تا برای این عمل خود دلیل بیاورد تا بتواند آنرا توجیه کند.

در این راستا بی بی سی سعی کرد تا تماسی را وصل کند که در آن تماس مخاطب مورد نظر به مجری برنامه"خانم پونه قدوسی" که هنوز مساله تجاوز به ایشان از ذهن بینندگان پاک نشده بود، فحاشی کند تا در آینده بی بی سی با استناد به آن حرفی برای گفتن داشته باشد و مدعی شود که برخی از مخاطبانی که از ایران تماس می گیرند در راستای تخریب این شبکه صحبت می کنند و این مساله دلیل فیلتر شدن تماس ها از ایران می باشد.

نکته جالب این است که بی بی سی برای رسیدن به خواسته خود اقدام به پخش کلماتی خلاف عفت عمومی کرد و نشان داد برای اثبات حقی برای خود، برای هیچ مرزی حتی مرزهای اخلاقی احترامی قائل نیست.

اما پونه قدوسی، مجری این برنامه، نتوانست سناریوی طراحی شده شبکه را اجرایی کند و تمام نقشه های بی بی سی را نقش بر آب کرد و آن کلمه ای را که نباید بیان می کرد، گفت.

مجری برنامه هنگام خداحافظی با این مخاطب که به ظاهر از ایران تماس گرفته بود، گفت:

( معذرت می خواهم از بی ادبی این همکار! ....)
و این جمله دقیقا جمله ای بود که  این مستند نیز به آن اشاره کرده بود که تماس های شبکه بی بی سی توسط عوامل خود شبکه و همکاران این برنامه گرفته می شود

 

 

منبع:جام نیوز- پایگاه اینترنتی پرشین وی - باشگاه خبرنگاران جوان

/ 0 نظر / 62 بازدید